Катерина

Замовляли комплект штор Даймонд (полинь) і тюль (Alana). Те що ми задоволені - це м’яко сказано ми у захваті. Колір підійшов на всі 100% (дякую за консультацію та те що врахували побажання). Все прошито рівненько та охайно, відпрасовано. Так як комплект був у дитячу, то діти зацінили, всім сподобалось. На черзі ще одне замовлення. Д якую!
Адміністрація

Дякуємо гарний та позитивний відгук, нам дуже приємно за високу оцінку нашої роботи, і ми раді що Вам все сподобалося)))

Рейтинг:

Катерина Полтава 10/03/2023

Олена

Все чудово! Гарна тканина, доставили швидко, рекомендую!
Адміністрація

Здрастуйте, Олена. Дякуємо за відгук та увагу до нашого магазину. Ми завжди раді зустрічі з Вами)

Рейтинг:

Олена Коломак 10/02/2023

Світлана

Замовила тюль на кухню, відразу зателефонували , привітно та зрозуміло все розповіли. Тюль прийшла гарно та охайно обшита. Вислали швидко. Рекомендую. Гарний магазин. Буду ще замовляти.
Адміністрація

Дякуємо за відгук, нам дуже приємно, що Вам все сподобалося;)

Рейтинг:

Світлана Сумська область 09/14/2023

Анжела

Добрий день! Хочу щиро подякувати за ввічливе, оперативне і якісне обслуговування ! Зробила вже кілька замовлень і жодного разу не розчарувалась. Дуже приємно, що є можливість придбати мірні відрізи різних тканин і палетки, для рукодільниць і тих, цей магазин- справжній рай! Шила з ваших матеріалів штори, сумки, килимки, косметички, ланчмати, кухонні фартухи, рушнички... планую ще кімнатні капці. Якість тканин чудова, надзвичайно приємно творити з них різну красу! Дякую всьому колективу, неодмінно замовлятиму ще!
Адміністрація

Дякуємо за розвернутий, щирий та позитивний відгук). Завжди дуже приємно з Вами співпрацювати.

Рейтинг:

Анжела Глухів 09/08/2023

Катерина

Доброго дня! Замовлення робила вже не перший раз, все чудово, якість, ціна і відношення до клієнта. Всі фото відповідають дійсності. Велике Вам спасибі????
Адміністрація

Дякуємо за відгук, приємно з Вами співпрацювати)))

Рейтинг:

Катерина Кременчук 08/12/2023

Наталія

Вітаю! Оформлення замовлення: зручність, оперативність. Спілкування з персоналом магазину: обізнаність, доброзичливіст ь, ввічливість. Доставлення - швидке, пакування - добротне. Якість товару - відповідає опису на сайті. Додаткові роботи з обробки країв: шви рівні, акуратні, можна сказати, навіть, ніжні))). Дуже позитивне враження від роботи цього магазину. Дякую усьому вашому персоналу! Слава Україні!
Адміністрація

Героям слава!!!)

Дякуємо Вам за написання приємного відгуку нам дуже приємно, що Ви обрали нас. Будемо завжди  раді бачити Вас в нашому магазині)

Рейтинг:

Наталія Біла Церква 08/03/2023

Надія

Дякую інтернет-магазину за якісне обслуговування , ввічливе спілкування та швидку обробку замовлення, Якісний товар, гарно та надійно запакований, за дуже приємними цінами. Від покупки лише позитивні емоції Обов'язково робитиму замовлення ще. І рекомендую іншим!
Адміністрація

Дякуємо Вам за написання позитивного відгуку та рекомендацій, нам дуже приємно, що Ви обрали нас. Будемо завжди  раді бачити Вас в нашому магазині)

Рейтинг:

Надія с.Бахмач 05/20/2023

Світлана

Замовила штори і залишилася дуже задоволена обслуговування м, оперативністю, якістю як самого товару, так і виконаної роботи з пошиву, все було на найвищому рівні! А ще дуже приємно здивували ціни - вони більше, ніж адекватні, і значно нижчі, ніж у інших. Та головне, що тут працюють справжні професионали, які і проконсульиуют ь уважно, і задоволнять будь-які побажання. Однозначно рекомендую! І щиро дякую за мої чудові штори!????
Адміністрація

Дякуємо, дуже приємно, що Вам все сподобалося.

Рейтинг:

Світлана Кременчук 05/16/2023

Тетяна

Замовляла різні відрізи тканини, зразу передзвонили, відправили на другий день, все акуратно запаковано. Дякую!
Адміністрація

Дякуємо за відгук, завжди раді бачити Вас, в нашому магазині)

Рейтинг:

Тетяна 04/09/2023

Марина

Купувала рогожку для скатертин та рушників. Якість тканини чудова. Товар прийшов швидко. Дякую за вашу роботу. Магазин рекомендую.
Адміністрація

Дякуємо за відгук та рекомендації)))

Рейтинг:

Марина с.Шевченкове Черкаська обл. 03/30/2023

Ирина Овсянко

Дякую за тюль. Гарний товар, чудове обслуговування . Рекомендую.
Адміністрація

Дякуємо за відгук, нам приємно, що Вам все сподобалося)

Рейтинг:

Ирина Овсянко Глухів 02/21/2023

Нина

Дякую за тюль! Дуже швидко та чітко відповіли на мої запитання, дуже швидко відправили. Ідеально все підшито, навіть погладжено. Все супер!
Адміністрація

Дякуємо за відгук, нам дуже приємно, що Вам все сподобалося)))

Рейтинг:

Нина Одесса 02/19/2023

Олена

Замовляла два рази відрізки на скатертини. Тканини яскраві такі як на фото навіть кращі. Швидка відправка. Рекомендую. Вдячних вам клієнтів і процвітання.
Адміністрація

Дякуємо за позитивний відгук, нам дуже приємно, що Вам все сподобалось, чекаємо на вас в нашому магазині)))

Рейтинг:

Олена м.Вінниця (Вінницька Область/М.Вінниця) 02/12/2023

Алла Бурбелюк

Замовила дві короткі тюлі, для кухні. Якість гарна. Доставка швидка. Дякую. Покупкою задоволена.
Адміністрація

Дякуємо за відгук, нам приємно, що Вам все сподобалося)

Рейтинг:

Алла Бурбелюк Гайсин 01/27/2023

Ольга

Гарна компания!Замов лення швидко сформовано і відправлене,на всі запитання які виникали- мітьтево реагували і відповідали.Дя кую за співпрацю.Всім рекомендую.
Адміністрація

Дякуємо за відгук, приємно працювати, чекаємо на Вас у нашому магазині)

Рейтинг:

Ольга Нікополь 12/28/2022